Salinas Premium Resort
Gasten van Salinas Premium Resort Salinópolis kunnen Condominio Cabanas beach, gelegen binnen 25 minuten te voet ervandaan, bezoeken.
Dit hotel is gelegen op 2 km afstand van het Atalia-strand. Cuiarana Waterfront is op zo'n dan 15 minuten rijden van het hotel geplaatst.
De kamers hebben een balkon en een eetgedeelte, evenals een flatscreen TV met satellietzenders voor uw gemak. Gasten kunnen gebruik maken van airconditioning, samen met een minibar.
- Locale bezienswaardigheiden
- Praia do Farol Velho4475 km
- Farol Velho Beach2812 km
- Atalia-strand1872 km
- Lagoa da Coca Cola1839 km
- Condominio Cabanas beach1314 km
Hotelfaciliteiten
Kamervoorzieningen
- Mini bar
- Eettafel
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- 🌇
Hoe lang duurt het om vanaf Salinas Premium Resort naar het stadscentrum te gaan?
Het kost een wandeling van 30 minuten om in het stadscentrum van Salinas Premium Resort te komen. - 🕗
Hoe laat moeten we van onze kamer in Salinas Premium Resort uitchecken?
Klanten van Salinas Premium Resort moeten tot 11:00 uitchecken. - 💵
Hoeveel kost het om een kamer te boeken in Salinas Premium Resort?
De gemiddelde prijs van een kamer in Salinas Premium Resort is $29. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel. - 🚪
Welke kamertypes zijn beschikbaar in Salinas Premium Resort?
Salinas Premium Resort biedt Appartement en Standaard Familie Kamer om eruit te kiezen.